Hisense WDQA8014EVJMT - Was-droogcombinatie - 8 kg wassen - 5 kg drogen - 1400 tpm

Hisense WDQA8014EVJMT - Was-droogcombinatie - 8 kg wassen - 5 kg drogen - 1400 tpm

Als nieuw (zichtbare schade)

  • Zo goed als nieuw
  • Gereviseerd en gekeurd
  • Minimale gebruikerssporen
  • Extra productfoto(‘s) van de schade
  • 1 jaar garantie

Meer informatie over alle productcondities

Hisense WDQA8014EVJMT - Was-droogcombinatie - 8 kg wassen - 5 kg drogen - 1400 tpm

359,- Speciale prijs 529,- Adviesprijs 170,- voordeel

We bezorgen het product op de begane grond tot de gewenste plek (mits vrij toegankelijk en goed bereikbaar).

We nemen het oude product, indien gewenst, mee retour.

Wij pakken de wasmachine voor je uit en zetten hem waterpas op de gewenste plek. We sluiten hem aan op elektriciteit, de waterleiding en afvoer. Het verpakkingsmateriaal nemen we weer mee. Aansluiten op een trekschakelaar valt niet binnen deze service.

Uitzonderingen:

Amerikaanse/Franse koelkasten en brede fornuizen die niet door de deur passen, worden bij de drempel afgeleverd. De bezorgers kunnen de deuren niet demonteren.

 We kunnen een wasmachine en droger niet monteren op een tussenstuk of sokkel

We installeren geen inbouw-of onderbouw-apparaten, en bouwen deze ook niet uit.

Fornuizen worden niet aangesloten.

 

 

We bezorgen het product via de lift naar boven tot de gewenste plek (mits vrij toegankelijk en goed bereikbaar).

We nemen het oude product, indien gewenst, mee naar beneden.

Wij pakken de wasmachine voor je uit en zetten hem waterpas op de gewenste plek. We sluiten hem aan op elektriciteit, de waterleiding en afvoer. Het verpakkingsmateriaal nemen we weer mee. Aansluiten op een trekschakelaar valt niet binnen deze service.

 

Uitzonderingen:

Amerikaanse/Franse koelkasten en brede fornuizen worden niet naar boven/beneden getild. Deze leveren we enkel op de begane grond af, of eventueel met de lift als deze groot genoeg is.

 We kunnen een wasmachine en droger niet monteren op een tussenstuk of sokkel

We installeren geen inbouw-of onderbouw-apparaten, en bouwen deze ook niet uit.

Fornuizen worden niet aangesloten.

 

 

 

 

Geef jouw oude product mee voor een milieuvriendelijke verwerking.

Wij nemen jouw oude product mee terug mits deze leeg, droog, schoon, afgekoppeld en klaar voor transport is.

Het meegeven van jouw oude product is onherroepelijk en kan niet worden teruggedraaid.

Let op: dit geldt niet als product via Postnl wordt verzonden.

Staat jouw wasmachine of droger in de badkamer, dan loopt de aansluiting soms via een trekschakelaar. Wij sluiten jouw apparaat goed en veilig aan op jouw bestaande trekschakelaar. Als de kabel van de machine daarvoor niet toereikend is dan verlengen wij deze.

Let op! Wij sluiten alleen aan op een enkelvoudige trekschakelaar. Hieronder ter verduidelijking welke trekschakelaar we wel en niet aansluiten:

 Trekschakelaar correct  | Welhof N /></p>
<p style= 

Wij doen GEEN dubbele trekschakelaar zoals hieronder afgebeeld:

 Dubbele trekschakelaar | Welhof N /></p>
<p style= 

.

Let op: via trap naar boven tillen is helaas niet mogelijk
Voeg toe aan Verlanglijst
Gratis bezorging
in heel België
Gratis retour
14 dagen bedenktijd
Betaal zoals jij wilt
Bancontact, creditcard of bij levering
Snelle levering
Met gratis aansluiting
Met garantie
Duurzaam en getest (Outlet) product

SKU: WMC-HIS-WDQA8014EVJMT-EN-ZS-7


Fabrikant hisense
Inhoudtrommel Wassen 5kg Inhoudtrommel Drogen 5kg

Hisense WDQA8014EVJMT – Was-droogcombinatie

De Hisense WDQA8014EVJMT is een veelzijdige was-droogcombinatie die het wassen en drogen van kleding in één apparaat combineert. Met een ruime trommelinhoud voor wassen en een efficiënte capaciteit voor drogen, is dit model een praktische oplossing voor ieder huishouden. Het apparaat is voorzien van een duidelijk digitaal display en handige programma's die de wasroutine vereenvoudigen.


Belangrijkste kenmerken

  • Wassen en drogen in één: Met een capaciteit van 8 kg voor wassen en 5 kg voor drogen, kunt u een flinke hoeveelheid wasgoed in één keer verwerken. Dit bespaart niet alleen tijd, maar ook ruimte in huis.
  • Efficiënte programma's: Kies uit verschillende programma's, waaronder een speciaal eco-programma en een kort programma voor als het snel moet. Zo is er altijd een geschikte cyclus voor uw wasgoed.
  • Gebruiksvriendelijke bediening: Het digitale display toont de resttijd van het programma, zodat u precies weet wanneer de was klaar is. De bediening is eenvoudig en intuïtief.
  • Veiligheid voorop: De was-droogcombinatie is uitgerust met een kinderslot, wat zorgt voor extra veiligheid in een huishouden met kinderen.
  • Duurzame RVS trommel: De trommel is gemaakt van roestvrij staal, wat zorgt voor een lange levensduur en een hygiënische behandeling van uw kleding.

Technische specificaties

  • Merk: Hisense
  • Model: WDQA8014EVJMT
  • Type: Was-droogcombinatie
  • Vulgewicht wassen: 8 kg
  • Vulgewicht drogen: 5 kg
  • Toerental: 1400 tpm
  • Kleur: Grijs
  • Materiaal trommel: RVS
  • Afmetingen (HxBxD): 845 x 595 x 540 mm

Waarom kiezen voor Hisense WDQA8014EVJMT?

  • Combineert wassen en drogen in één apparaat.
  • Ruime capaciteit voor de dagelijkse was.
  • Eenvoudige bediening met digitaal display.
  • Voorzien van handige en snelle programma's.

Standaard inbegrepen:

- Toevoerslang
- Afvoerslang

Let op! Handleiding wordt niet standaard meegeleverd, maar is wel online vindbaar.
Dit betreft een EU model en kan een Engelse bediening bevatten.

Meer informatie
SKU WMC-HIS-WDQA8014EVJMT-EN-ZS-7
Diepte 540
Breedte 595
Hoogte 845
Conditie ZGAN (schade)
Merk Hisense
Kinderslot Ja
Kleur Grijs
Digitaal display Ja
Ecoprogramma Ja
Taal bedieningpaneel Engels
Resttijdindicatie Ja
Kort programma Ja
Verkort programma Ja
EAN 6901101826466
Vulgewicht (kg) drogen 5kg
Vulgewicht (kg) wassen 8kg
Energieverbuik per jaar (in kWh) 266
Waterverbruik per cyclus 89
Onze producten krijgen bij binnenkomst een conditie toegekend om onderscheid te maken in de staat van het product en bijv. de mate van de beschadigingen. Wij streven er altijd naar de informatie zo correct mogelijk weer te geven. Daarom hebben wij al onze producten onderverdeeld in verschillende condities die duidelijk te begrijpen zijn. De exacte conditie staat altijd aangegeven bij het product (onder de foto). We onderscheiden allereerst drie hoofd-condities: nieuw, outlet, refurbished. Daarbij worden de condities outlet en refurbished nog onderverdeeld in enkele sub-condities. Onderstaande tabellen zetten de verschillende productcondities uiteen.

 

Productcondities Banner

NIEUW

De conditie “nieuw” staat aangegeven bij producten die 100% nieuw in de originele verpakking zitten en met de volledige fabrieksgarantie. Kleinere producten die met de grote bezorgdiensten worden verzonden, verpakken wij vaak nog in eigen dozen.

OUTLET

Onze outlet producten zijn nieuwe (retour)producten met eventueel een krasje, deukje of verpakkingsschade, of een combinatie van. Deze beschadigingen zijn veelal ontstaan tijdens het vervoeren en/of verwerken van het product. Bij duidelijke cosmetische beschadigingen worden product specifieke foto’s op de website vermeld om u een beeld te geven van de schade. Lichte beschadigingen (krasje/deukje) worden niet extra gefotografeerd en vallen onder de “normale” beschadigingen.
Binnen de outlet producten onderscheiden wij 5 sub-condities die wij aan de hand van onderstaand tabel zo goed mogelijk en begrijpelijk in kaart proberen te brengen.

 

 

 

  Nieuw (verpakkings schade) Nieuw (lichte schade) Nieuw (zichtbare schade) Nieuw (retour product) Nieuw (beschadigd retourproduct)
 
  Product is slechts uit de verpakking gehaald
 
Ongebruikt product met minimale schade (krasje/deukje)
 
Ongebruikte product met meer zichtbare cosmetische schade, die aan de hand van extra foto's wordt geïllustreerd Geretourneerd product, bijv.: showroom/demo-model of nieuwe producten die binnen zichttermijn zijn geretourneerd. Kan lichte test en/of gebruikerssporen bevatten. Met evt. lichte schade Product heeft ten op zichte van nieuw (retourproduct) meer zichtbare cosmetische schade, die aan de hand van extra foto's wordt geïllustreerd
Ongebruikt    
Technisch 100%
Originele verpakking        
Verpakkingsschade        
Garantie
Uitgeprobeerd      
Lichte schade  
Zichtbare schade      
Schadefoto's      

 

 

 

REFURBISHED

 

Een refurbished product is een tweedehands product. Deze producten worden, anders dan bij particuliere verkoop, volledig onderworpen aan een kwaliteitscontrole en volledig gereviseerd (refurbished, waarbij onderdelen worden gecheckt en vervangen). Vervolgens worden de producten gereinigd en gekeurd. Deze producten worden na de opknapbeurt weer op de markt gebracht en kunnen nog jaren mee. Goed voor het milieu en voor de portemonnee.

Naast refurbished (tweedehands), kennen wij nog drie andere sub-condities die eronder vallen:
 


 

  Nieuw remarketed Als nieuw Refurbished (2dehands) Refurbished (buitenkansje)
  Top van de refurbished categorie en niet van nieuw te onderscheiden. In originele staat gebracht, met bv een nieuwe behuizing Zo goed als nieuw en dus zeer weinig gebruikt en bevat minimale gebruikerssporen of een zeer recent model
 
Tweedehands product, volledig onderworpen aan een kwaliteitscontrole en volledig gereviseerd en gereinigd
 
De buitenkansjes hebben een kleine afwijking en zijn daarom extra voordelig. De kleine afwijking is uniek en wordt daarom per product in beeld gebracht. Check dus de extra productfoto
 
Gereviseerd
Gereinigd
Technisch 100%
Garantie
Licht gebruikt      
Zichtbaar gebruikt    
Zichtbare schade      
Schadefoto's      
Nog geen EU Energielabel beschikbaar
Meer van Hisense